Domů / Dodací a platební podmínky
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty 

 
Zboží s poznámkou "připraveno k expedici" je standardně skladem. U objednávek přijatých do 12.00 hod. standardně odesílame ještě ten pracovný den v případě platby dobírkou. V případě platby převodem je rozhodujícím momentem připsání platby na účet. Vámi vybraná přepravní spoločnost zásilku obvykle doručí následujíci pracovní den. U zboží, které není na skladě jste o termíně naskladnění neodkladně infomováni, dodací lhůta standardně nepřekročí týden.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Poštou - Balík do ruky (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (60),– Kč. při objednávkách nad 799 Kč poštovné neúčtujeme.
  • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - (60),– Kč
  • Dopravní službou PPL (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (79),– Kč. Při objednávkách nad 799 Kč přepravné neúčtujeme.
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
Způsob platby 
  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí. Poplatek za platbu dobírkou činí 25 Kč.
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů).
    Číslo účtu je 275997559/0300. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví  

                                                           Tým expedice Skldackazdravi.cz